Montator de anvelope (M/F/D)

Blessing Automobile GmbH

Mecanic auto

Meşteşuguri

Cu normă întreagă

Leutenbach, Germania

2700 - 3000 / o luna (Brut)

Descriere

Blessing Automobile GmbH este o afacere bine stabilită în sectorul de anvelope și servicii auto, cu mai multe locații în regiune. De peste 30 de ani, oferim servicii de înaltă calitate legate de anvelope, roți și vehicule. Acum căutăm un montator de anvelope (m/f/d) dedicat și de încredere pentru a ne consolida echipa.

Responsabilitățile dvs.:

- Montarea și demontarea anvelopelor pe mașini, camioane și vehicule comerciale

- Echilibrarea roților și efectuarea reparațiilor anvelopelor

-Verificarea presiunii în anvelope și adâncimea benzii de rulare, precum și transportul efectuarea de inspecții minore la roți

și anvelope

-Depozitarea și gestionarea anvelopelor clienților

-Spălarea și întreținerea roților și jantelor

-Asistență cu sarcini generale de atelier

-Operarea echipamentelor și instrumentelor moderne pentru montarea anvelopelor

-Asigurarea respectării reglementărilor de siguranță și a ghidurilor de lucru

Profilul dvs.:

-Pregătirea finalizată în domeniul auto sau experiența ca montator de anvelope este avantajoasă, dar nu este necesară - persoanele care schimbă cariera sunt binevenite

-Tehnic înțelegere și abilități manuale

-Formare fizică și atenție la detalii

-Spirit de echipă și atitudine orientată către client

-Fiabilitate, punctualitate și motivație

-Permis de conducere clasa B (de preferat)

Oferim:

-Instruire aprofundată și cursuri de manipulare cea mai recentă tehnologie

-Salariu și beneficii atractive

-Un mediu de lucru plăcut și o echipă motivată

-Oportunități bune de dezvoltare și formare continuă

p>-Un loc de muncă modern și bine echipat

Ești interesat?

Așteptăm cu nerăbdare să primim cererea ta! Vă rugăm să trimiteți documentele complete (scrisoare de intenție, CV, certificate) prin e-mail.

Aplicare