Mecanic auto (m/f/d) / inginer mecatronic auto (M/F/D)

Connected Crafts

Tehnician în mecatronică auto, Mecanic service auto

Meşteşuguri

Cu normă întreagă, Permanent

Munchen, Germania

Descriere

Căutăm mecanici de vehicule cu experiență (m/f/d) / tehnicieni în mecatronică de vehicule (m/f/d) pentru unul dintre clienții noștri.

Responsabilitățile dvs.

  • Asamblarea și echilibrarea anvelopelor auto, anvelopelor camioanelor ușoare și motocicletelor
  • Montarea și demontarea motocicletelor
  • Efectuarea alinierea axelor și a roților
  • Instalarea și programarea sistemelor de monitorizare a presiunii în anvelope

Profilul cerințelor dvs.

< ul>
  • Cunoașterea aprofundată a industriei roților și anvelopelor
  • Cunoașterea instalării și demontării anvelopelor pentru motociclete este de dorit
  • Experiență profesională în alinierea roților
  • < li>Bune maniere și plăcere să relaționați cu clienții și angajații

    La ce vă puteți aștepta de la noi

      < li>Echilibrul muncă-viață: cont flexibil de timp de lucru, concediu anual de 30 de zile și concediu compensatoriu. Pachet salarial atractiv (inclusiv schema de pensii a companiei și beneficii de formare de capital) cu un sistem de bonusuri profitabil. Bicicletă de muncă/bicicletă partener. Condiții atractive de cumpărare a personalului pentru produsele și serviciile noastre, precum și reduceri pentru angajați de la diverși furnizori cunoscuți.
    • Un mediu orientat spre creștere cu oportunități de dezvoltare individuală și oferte de formare. Formare cuprinzătoare într-o echipă cu experiență, precum și libertate de a lucra independent

    Aplicare