Specialist logistica depozit (M/F/D)

Connected Crafts

Angajat depozit - logistician

Meşteşuguri

Cu normă întreagă

Velen, Germania

Descriere

Pentru unul dintre clienții noștri căutăm un specialist în logistică depozit (m/f/d).

Aceste sarcini interesante vă așteaptă:

Sunteți responsabil pentru încărcarea și descărcarea vehiculelor și transportul intern.

Responsabilitățile dvs. includ, printre altele:

  • întrarea mărfurilor
  • Furnizarea materialelor pentru producție
  • Returnarea materiilor prime din producție
  • Depozitarea materialelor
  • Culegere
  • ambalarea și etichetarea mărfurilor
  • verificarea că încărcăturile sunt securizate

Iată ceea ce ai cu tine pentru această poziție:

  • Experienta profesionala in sectorul depozitelor
  • Permis de conducere stivuitor
  • Cunostinte de ridicare de paleti
  • Buna intelegere a IT

Iată ce vă puteți aștepta de la noi:

  • Loc de muncă modern și rezistent la criză
  • Salariu bazat pe piață plus plăți speciale și 6 săptămâni concediu de agrement pe an
  • Cooperare colegială la toate nivelurile ierarhice
  • Securitate în muncă și protecție extinsă a sănătății
  • Avantaje sociale atractive și reduceri pentru angajați
  • < li>antrenament intensiv
Aplicare