Technik reklamy i monter (M/K/D)

Xylo-Wolf GmbH

Technik - Sprzedawca reklamy, Technik - Elektryk, Elektryk pojazdów mechanicznych, Monter – technik elektronik, Mechanik - monter maszyn i urządzeń, Monter konstrukcji, Mechanik serwisu samochodowego, Twórca modeli technicznych, Twórca modeli technicznych Obszar tematyczny: Nadwozie pojazdów i produkcja, Obszar tematyczny narzędzia do tworzenia modeli technicznych: Modele wystawowe

Przemysł

Stały

Ottobrunn, Niemcy

Opis

O nas:

Xylo-Wolf GmbH z siedzibą w Ottobrunn koło Monachium jest od 2001 roku Twoim niezawodnym partnerem w zakresie oznakowania, napisów i oznakowań. Dzięki oddanemu zespołowi składającemu się z ponad 50 specjalistów oferujemy innowacyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania dla przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych, rozwiązań Digital Signage i systemów bez barier. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników, którzy wzmocnią nasz zespół.

Twoje zadania:

  • Rozwój i wdrażanie kreatywnych rozwiązań w obszarze technologii reklamowej.
  • Montaż i instalacja naszych produktów techniki reklamowej bezpośrednio na miejscu.
  • Produkcja i montaż elementów oznakowań z folii, szkła akrylowego , metale i drewno.
  • < li>Wykorzystanie technik druku, takich jak druk cyfrowy, sitodruk i kreślenie.
  • Kontakt z klientem i zarządzanie projektami: Przejmij inicjatywę i doprowadzaj projekty do pomyślnego zakończenia.< /li>
  • Wspieraj zespół w organizacji i dokumentacji.
  • Czytanie i zrozumienie planów i rysunków.
  • Bądź osobą kontaktową, która przekonuje naszych klientów entuzjazmem i specjalistyczną wiedzą.< /li>

Twój profil:

  • Ukończone szkolenie jako technik reklamy, producent szyldów i reklam świetlnych, elektryk, ślusarz lub osoba o podobnym zawodzie.
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami i materiałami oraz technikami druku.
  • Doświadczenie zawodowe będzie zaletą, ale nie obowiązkowe.
  • li>
  • Znajomość języka: niemiecki i angielski.
  • Min. Prawo jazdy kat. B.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, dokładny i precyzyjny sposób pracy oraz radość z kontaktu z klientem.
  • Dobre umiejętności organizacyjne i doświadczenie w planowaniu projektów.
  • Elastyczność, pracę zespołową i umiejętność rozwiązywania nieprzewidzianych problemów.

Oferujemy:

    < li>Jakość realizacji bardzo wysokiej jakości produktów dla wymagających klientów.
  • Ekscytujący obszar odpowiedzialności w dynamicznej i innowacyjnej firmie, w branży zorientowanej na przyszłość.
  • Płaskie hierarchie, w połączeniu z otwartą i uczciwą kulturą firmy oraz odpowiedzialnym zarządzaniem
  • Dynamiczny i zmotywowany zespół, który wspólnie osiąga wielkie rzeczy.
  • Wsparcie w Twoim rozwoju osobistym i dalszym zdobywaniu kwalifikacji.
  • Wypłata dotacji do przedszkola.
  • < li>Dotacja do okularów roboczych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju swoich talentów.
  • Elastyczne godziny pracy i atrakcyjne wynagrodzenie .

Zastosowanie:

Jeśli podoba Ci się to ekscytujące wyzwanie i chciałbyś stać się jego częścią naszego zespołu, kliknij tutaj, aby aplikować teraz