Mechanik budowy nadwozi i pojazdów w oddziale NFZ (koncentracja na obsłudze nadwozi) (M/K/D)

Karosserie + Lack Brixner GmbH

Technik mechatroniki samochodowej. Specjalizacja: samochody, Konstruktor nadwozi. Obszar tematyczny: Produkcja pojazdów, Konstruktor nadwozi, Konstruktor nadwozi. Obszar tematyczny: Produkcja nadwozi, Konstruktor nadwozi. Obszar tematyczny: Konserwacja nadwozia

Rzemieślnictwo

Pełny etat, Stały

Ilsfelda, Niemcy

Opis

Twoje zadania:

  • Konserwacja i naprawy nadwozi pojazdów użytkowych, w tym spawanie i szlifowanie
  • Wykonywanie konserwacji i napraw mechanicznych
  • Praca nad systemami prostowania ram i diagnostyką pojazdów

Twój profil:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik budowy nadwozi i pojazdów
  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze pojazdów użytkowych
  • Doświadczenie w spawalnictwie i obróbce nowoczesnych materiałów
  • Wysoka świadomość jakości i staranność w pracy
  • Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Pewna praca w rozwijającej się firmie
  • Praca w zmotywowanym zespole wyposażonym w nowoczesny sprzęt

Dobre zarobki i możliwości rozwoju zawodowego