Malarz pojazdów (M/K/D)

Karosserie + Lack Brixner GmbH

Mechanik serwisu samochodowego, Malarz pojazdów, Malarz i lakiernik specjalizujący się w projektowaniu i konserwacji

Rzemieślnictwo

Stały

Ilsfelda, Niemcy

3000 - 4000 / miesiąc (Brutto)

Opis

Twoje zadania:

  • Przygotowanie pojazdów do malowania, w tym piaskowanie, gruntowanie i wypełnianie
  • Wykonywanie wysokiej jakości prac lakierniczych na wszystkich pojazdach Sztuka
  • Staranna kontrola jakości i obróbka końcowa

Twój profil:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako lakiernik pojazdów
  • Doświadczenie w lakierowaniu pojazdów, w szczególności w posługiwaniu się nowoczesnymi technikami lakierniczymi
  • Wysoka świadomość jakościowa i precyzyjny sposób pracy
  • < li>Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie stanowisko w ugruntowanej firmie rodzinnej
  • < li>Nowocześnie wyposażony warsztat i przyjazny zespół
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości dalszego szkolenia