Monter opon (M/K/D)

Blessing Automobile GmbH

Mechanik samochodowy

Rzemieślnictwo

Pełny etat

Leutenbacha, Niemcy

2700 - 3000 / miesiąc (Brutto)

Opis

Blessing Automobile GmbH to firma o ugruntowanej pozycji w sektorze usług oponiarskich i motoryzacyjnych, posiadająca wiele lokalizacji w regionie. Od ponad 30 lat świadczymy wysokiej jakości usługi związane z oponami, kołami i pojazdami. Obecnie poszukujemy zaangażowanego i niezawodnego montera opon (m/f/d), który wzmocni nasz zespół.

Twoje obowiązki:

- Montaż i demontaż opon w samochodach osobowych, ciężarowych i pojazdach użytkowych

- Wyważanie kół i naprawa opon

- Sprawdzanie ciśnienia w oponach i głębokości bieżnika, a także przenoszenie przeprowadzanie drobnych inspekcji kół

i opon

-Przechowywanie opon klientów i zarządzanie nimi

-Mycie i konserwacja kół i felg

-Pomoc z ogólnymi zadaniami warsztatowymi

-Obsługa nowoczesnego sprzętu i narzędzi do montażu opon

-Zapewnianie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i wytycznych pracy

Twój profil:

-Ukończone szkolenie w branży motoryzacyjnej lub doświadczenie jako monter opon będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane – mile widziane osoby chcące zmienić karierę

-Techniczne zrozumienie i zdolności manualne

-Sprawność fizyczna i dbałość o szczegóły

-Duch zespołu i nastawienie na klienta

-Niezawodność, punktualność i motywacja

-Prawo jazdy kategorii B (preferowane)

Oferujemy:

-Dogłębne szkolenia i kursy z zakresu obsługi najnowsza technologia

-Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity

-Przyjemne środowisko pracy i zmotywowany zespół

-Dobre możliwości rozwoju i dalszych szkoleń

< p>-Nowoczesne i dobrze wyposażone miejsce pracy

Zainteresowany?

Czekamy na Twoją aplikację! Kompletne dokumenty (list motywacyjny, CV, certyfikaty) prosimy przesyłać e-mailem.