SHK rendszerszerelőt keresünk hőszivattyúk iránt érdeklődéssel ♨️ (Bérezés: 50-58.000 €/év) (F/I/D)

Klyma

Üzemszerelő HVAC és szanitermérnökök / Fókusz: Fűtés, Üzemszerelő HVAC és szanitermérnökök számára, HVAC és szanitermérnöki üzem gépész Fókuszban: Környezetmérnöki / Megújuló energia, Üzemszerelő HVAC és szaniter mérnökök / Fókuszban: légkondicionálás

Iparművészet

Teljes idő

Köln, Németország

3300 - 4500 / egy hónap (Bruttó)

Leírás

Érdekel a hőszivattyúk jövőbeli témájával foglalkozni, és egy olyan modern cégnél dolgozni, ahol a csapat a legfontosabb?

Akkor a megfelelő helyen járt a KLYMA-nál! Teljes mértékben a hőszivattyúk telepítésére, üzembe helyezésére és karbantartására összpontosítunk

Az Ön előnyei

  • Vonzó fizetés és bónuszszabályok
  • Hűvös és motivált csapat
  • Indítsa a reggelt közvetlenül otthonról az építkezésre strong>
  • A Hilti
  • Céges jármű kiváló szerszámaival végzett munka hazavihető li>
  • Rendszeres továbbképzés és képzés

Az Ön feladatai

  • Ön felelős a fűtési rendszerek cseréjéért és a hőszivattyúk telepítéséért
  • Ön új rendszereket helyez üzembe, és utasítja az ügyfeleket azok üzemeltetésére.
  • Teljes mértékben Ön felelős az építkezésért
  • Ön az ügyfelek és kollégák kapcsolattartója a helyszínen

Amit magával hoz

  • Sikeresen elvégzett üzemszerelő SHK képzést végzett.
  • Számodra a tiszta, gyors munkavégzés és a megbízhatóság adott
  • Magabiztos a viselkedésed és igazi csapatjátékos vagy
  • Már van kezdeti tapasztalatod hőszivattyúk, radiátorok, infrafűtőelemek vagy PCM hőtárolók telepítésében
  • Szeretnél szakértő lenni a megújuló energiák és hőszivattyúk

Alkalmazás