Karosszéria- és járműépítő szerelő az NFZ osztályon (a karosszéria karbantartására összpontosítva) (F/I/D)

Karosserie + Lack Brixner GmbH

Autóipari mechatronikai technikus Fókusz: autók, Coachbuilder Témakör: Járműgyártás, Karosszériaépítő, Karosszériaépítő témakör: Karosszériagyártás, Karosszériaépítő témakör: Karosszériakarbantartás

Iparművészet

Teljes idő, Állandó

Ilsfeld, Németország

Leírás

Az Ön feladatai:

  • Haszongépjárművek karosszériájának karbantartása és javítása, beleértve a hegesztést és csiszolást
  • Karbantartás és mechanikai javítások elvégzése
  • A vázkiegyenesítő rendszerekkel és a járműdiagnosztikával kapcsolatos munka

Az Ön profilja:

  • Elvégzett karosszéria- és járműépítő-szerelő szakképzés
  • Haszongépjárművek karbantartásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Hegesztésben és korszerű anyagok kezelésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló minőségtudatosság és gondoskodás a munkában< /li>
  • Alapfokú német nyelvtudás szükséges

A következőket kínáljuk:

  • Biztos állás egy növekvő cégben
  • Motivált csapatban végzett munka modern felszereléssel

Jó kereseti lehetőség és szakmai fejlődési lehetőség

Várjuk jelentkezését< /p>

Alkalmazás