Gumiszerelő (F/I/D)

Blessing Automobile GmbH

Autószerelő

Iparművészet

Teljes idő

Leutenbach, Németország

2700 - 3000 / egy hónap (Bruttó)

Leírás

A Blessing Automobile GmbH egy jól bejáratott vállalkozás a gumiabroncs- és autóipari szolgáltatási szektorban, több telephellyel a régióban. Több mint 30 éve nyújtunk magas színvonalú szolgáltatásokat abroncsokkal, kerekekkel és járművekkel kapcsolatban. Elkötelezett és megbízható gumiszerelőt (m/f/d) keresünk csapatunk megerősítésére.

Az Ön feladatai:

- Gumiabroncsok felszerelése és leszerelése személygépkocsikra, teherautókra és haszongépjárművekre

- Kerekek kiegyensúlyozása és gumijavítások elvégzése

- A gumiabroncsok nyomásának és profilmélységének ellenőrzése, valamint szállítása kisebb ellenőrzések elvégzése a kerekeken

és a gumiabroncsokon

- Ügyfél gumiabroncsainak tárolása és kezelése

- Kerekek és felnik mosása és karbantartása

- Segítségnyújtás általános műhelyfeladatokkal

-Az abroncsszereléshez szükséges korszerű berendezések és eszközök üzemeltetése

-A biztonsági előírások és munkairányelvek betartásának biztosítása

Az Ön profilja:

-Elvégzett autóipari képzés vagy gumiszerelői tapasztalat előnyt jelent, de nem kötelező – pályaváltókat szívesen látunk.

-Műszaki megértés és kézi készségek

-Fizikai erőnlét és figyelem a részletekre

-Csapatszellem és ügyfélközpontú hozzáállás

-Megbízhatóság, pontosság és motiváció

-B osztályú jogosítvány (előnyben részesített)

A következőket kínáljuk:

-Alapos kezelési képzés és tanfolyamok a legújabb technológia

-Vonzó fizetés és juttatások

-Kellemes munkakörnyezet és motivált csapat

-Jó fejlődési lehetőség és továbbképzés

< p>-Modern és jól felszerelt munkahely

Érdekel?

Várjuk jelentkezését! Kérjük, küldje el teljes dokumentumait (kísérőlevél, önéletrajz, bizonyítványok) e-mailben.

Alkalmazás