Asztalos, faszerelő (F/I/D)

FAIRFIX GmbH

Asztalos Tárgyterület: Bútorkészítés és belsőépítészet, Fafeldolgozás technológiai technikus, Fafeldolgozó technikus, Famegmunkáló témakör: Építési alkatrészek, fa csomagolás és keret

Iparművészet

Teljes idő, Állandó

Pleiskirchen, Németország

Leírás

Rólunk:
A FAIRFIX GmbH a bajorországi Pleiskirchenben székhellyel rendelkező innovatív cég a csomagolás és a szállítási rendszerek területén. 1999 óta kínálunk személyre szabott megoldásokat mindenféle áru biztonságos csomagolására és szállítására Csapatunk megerősítésére most képzett és motivált munkatársakat keresünk

a fafeldolgozó szakmába.< /p>

Az Ön feladatai:

  • NC/CNC vezérlésű gépek és rendszerek üzemeltetése és karbantartása a famegmunkálás területén
  • Panelanyagok vágása vízszintes panelméretező fűrész
  • Önálló munkavégzés műszaki rajzok és tervek szerint
  • A gyártási folyamatok optimalizálása és minőségbiztosítása

Az Ön profilja:

  • Képesítések: Elvégezte az asztalos/asztalos, faszerelő képzést vagy asztalos. Alternatív megoldásként kézműves/ipari képzés gépigényes munkakörnyezetben (pl. ipari szerelő, mechatronikai mérnök, üzemszerelő).

  • Tanúsítványok: Képzési bizonyítvány és Journeyman bizonyítvány (kívánatos). Előnyt jelent az elvégzett gépi képzés (TSM).

  • Szakértői ismeretek: Gép-/vezérlés-/automatizálás-technológiában szerzett tapasztalat , különösen olyan gyártóktól, mint a HOMAG/Holzma, IMA/Schelling, Scheer/Koch, Maier, HolzHer. Az olyan optimalizáló szoftverek ismerete, mint a Schnitt-Profit, CAD-Plan, Opticut, OPTI-Base, OPTI-Pro, AIMI előnyt jelent.

  • Műszaki megértés: PC/NC/CNC vezérlésű gépek biztonságos kezelése, jó térbeli és logikus gondolkodási készség. Alapvető számtan és mértékegység-átváltás magabiztos ismerete.

  • Szakmai tapasztalat: Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat a faipari szakma kívánatos, de szakképzett pályaváltókat is várunk.

  • Nyelvtudás: legalább német vagy angol nyelvtudás A2-B1 szinten. Hajlandóság a német nyelv gyors elsajátítására, ha még nincs ilyen tudás.

  • Mobilitás: Jogosítvány és saját jármű szükséges, mivel nincs megfelelő tömegközlekedési kapcsolat.

  • Egyéb ismeretek: Targonca vezetés (targonca jogosítvány előnyt jelent) , fizikai ellenálló képesség (rövid távú súlyok 40 kg-ig).

Személyes jellemzők:

    < li>Magas motiváció és teljesítménykészség
  • Túlórázási hajlandóság, beleértve az alkalmi szombati munkát is
  • Kiváló minőségű tudatosság és jó szervezőkészség
  • Csapatmunka-készség és konfliktusmegoldás készségek
  • Hosszú távú munkavállalás iránti eltökéltség és érdeklődés< /li>

A következőket kínáljuk:

  • Biztos állás egy megalapozott cégnél
  • Elkötelezett és barátságos csapat
  • Továbbképzési és szakmai fejlődési lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő-modellek jó egyensúly a munka és a magánélet között
  • Vonzó juttatások, például üzemanyagutalványok, nyaralási és karácsonyi bónuszok, gazdasági ösztöndíjak és BAV-átvétel
  • Vonzó, teljesítményfüggő fizetés
  • < /ul>

    Ha ez az izgalmas kihívás elnyeri Önt, és szeretne csapatunk tagja lenni, kattintson ide a jelentkezéshez.

Alkalmazás