Gyártási alkalmazottak/segítők (F/I/D)

FAIRFIX GmbH

Asztalos Tárgyterület: Bútorkészítés és belsőépítészet, Fafeldolgozó technikus, Famegmunkáló témakör: Építési alkatrészek, fa csomagolás és keret

Iparművészet

Teljes idő, Állandó, Részidő

Pleiskirchen, Németország

Leírás

Rólunk:

A FAIRFIX GmbH a bajorországi Pleiskirchenben székhellyel rendelkező vezető vállalat a csomagolás és szállítási rendszerek területén. 1999 óta kínálunk személyre szabott megoldásokat az áruk biztonságos csomagolására és szállítására. Csapatunk megerősítésére most elkötelezett, teljes vagy részmunkaidős termelési munkatársakat és segítőket keresünk.

Feladataid:

    < li>Fából készült csomagolóanyagok és szállítási segédanyagok gyártása
  • Alkatrészek adagolása és eltávolítása előre beállított gépeken
  • Ládaépítés és facsomagolások gyártása
  • Kapcsoló- és kapcsok kezelése szegező eszközök
  • Késztermékek komissiózása, raklapozása és csomagolása
  • Támogatás a raktári logisztikában

Az Ön profilja :

  • Képzés: Asztalos, asztalos, faszerelő, faipari vagy raktári/logisztikai területen szerzett végzettség

  • Tapasztalat: Famegmunkálásban és dobozépítésben, valamint famegmunkáló gépek és tűző/szegezők üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • < /ul>

    • További végzettség: Targoncavezetői engedély és targoncakezelési gyakorlat, valamint 3,5 tonnáig tartó vezetői engedély pótkocsival kívánatos .

     < /p>

    • Készségek: Képesnek kell lennie önálló munkavégzésre, csapatjátékosnak és rugalmasnak kell lennie, valamint elegendő beszédkészséggel és írásbeli német nyelvtudás (B1).

    • Fizikai ellenálló képesség: Közepes szintű fizikai állóképesség szükséges. li>
    • Pályaváltók: A kézi képességekkel és érdeklődéssel rendelkező pályamódosítókat is szeretettel várjuk.

    Kinálunk. :

    • Biztos állás egy megalapozott cégnél
    • Elkötelezett és barátságos csapat
    • Továbbképzési és szakmai fejlődési lehetőség
    • li>
    • Rugalmas munkaidő-modellek a munka és a magánélet közötti egyensúly érdekében
    • Vonzó előnyök, például üzemanyagutalványok, ünnepi és karácsonyi bónuszok, gazdasági támogatások és BAV-átvétel
    • vonzó, teljesítmény - kapcsolódó fizetés

    Ha ez az izgalmas kihívás elnyeri Önt, és szeretne csapatunk tagja lenni, kattintson ide a jelentkezés

Alkalmazás