Szerszámszerelő (F/I/D)

Connected Crafts

Szerszámszerelő szakterület: Bélyegzés, Szerszámszerelő szakterület: öntés, Szerszámszerelő szakterület: Műszerek

Iparművészet

Teljes idő

Fék, Németország

Leírás

Egyik ügyfelünkhöz szerszámszerelőt (m/f/d) keresünk.

Az Ön feladatai:< /strong>< /h2>
  • Fröccsöntő szerszámok karbantartási és javítási munkái
  • Fröccsöntő szerszámok cseréje
  • Részvétel új szerszámok üzembe helyezésében és bármilyen feldolgozásban ebből fakadó szerszámoptimalizálási igények
  • Egyszerű eszközök tervezése és kivitelezése a fröccsöntés területén
  • Eszközök és eltávolító megfogók karbantartási és javítási munkái
  • Ellátás és fröccsöntő szerszámok szállításának előkészítése

Az Ön profilja:

  • Sikeresen elvégzett szakmai képzés szerszámszerelő (m/f/d) vagy ehhez hasonló képzés
  • Szolgáltatástudat és önálló munkamódszer
  • Releváns karbantartási tapasztalat
  • Munkára való hajlandóság rugalmas műszakrendszerünk
  • Technikai megértés, gyors megértés és csapatmunkára való képesség
  • < /li>

Ez az, amire számíthatsz tőlünk:

  • Versenyképes bérezés, élethosszig tartó munkaszámla, tőkeképző juttatások
  • Különdíjak és évi 6 hét szabadság
  • Számítógép és kerékpár lízing, valamint vállalati előnyök
  • Átfogó képzési és továbbképzési program
  • Egyedi igényekre szabott bevezető képzés

Alkalmazás