targonca vezető (F/I/D)

Connected Crafts

Technikus – logisztikai tiszt, Logisztikai művezető, Raktári alkalmazott - logisztikus

Iparművészet

Teljes idő

Fék, Németország

Leírás

Egy ügyfelünkhöz keresünk targoncavezetőt (m/f/d)

Az Ön feladatai:

< ul>
  • Raklapok, csomagolóanyagok vagy egyéb áruk (pl. késztermékek) belső szállítása (beleértve a halmozást is)
  • Gyártógépek szállítása és ártalmatlanítása
  • Raktárirányítási rendszerekkel (EDP) foglalkozik terminálok)
  • Az Ön profilja:

    • Lehetőleg végzett szakképzés
    • Targonca jogosítvány és kívánatos, de nem feltétel. Első targonca vezetésében szerzett tapasztalat
    • hajlandóság a rugalmas váltórendszereinkben való munkavégzésre (3 műszak)
    • Önálló munkastílus, megbízhatóság, rugalmasság
    < h2>Ezt várhatja el tőlünk:
    • Versenyképes bérezés, élethosszig tartó munkaidő elszámolás, tőkefelhalmozási juttatások
    • Különleges kifizetések és évi 6 hét szabadság
    • PC és kerékpár lízing, valamint vállalati juttatások
    • Egyedi igényekre szabott bevezető képzés
    Alkalmazás