Автомобилен механик (м/ж/д) / инженер по автомобилна мехатроника (М/Ж/Д)

Connected Crafts

Техник по автомобилна мехатроника, Автомобилен сервизен механик

Занаяти

Пълен работен ден, Постоянно

Мюнхен, Германия

Описание

Ние търсим опитни автомонтьори (м/ж/д) / техници по мехатроника на превозни средства (м/ж/д) за един от нашите клиенти.

Ваши отговорности

  • Монтаж и баланс на автомобилни гуми, лекотоварни гуми и мотоциклети
  • Монтаж и демонтаж на мотоциклети
  • Извършване подравняване на оси и колела
  • Инсталиране и програмиране на системи за следене на налягането в гумите

Профил на вашите изисквания

< ul>
  • Задълбочени познания за производството на колела и гуми
  • Познания за монтаж и демонтаж на мотоциклетни гуми са желателни
  • Професионален опит в реглажа на колела
  • < li>Добри обноски и приятно общуване с клиенти и служители

    Какво можете да очаквате от нас

      < li>Равновесие между работа и личен живот: сметка за гъвкаво работно време, 30 дни годишен отпуск и компенсационен отпуск. Атрактивен пакет от заплати (включително фирмена пенсионна схема и обезщетения за капиталообразуване) с изгодна бонусна система. Работен велосипед/партньорски велосипед. Атрактивни условия за закупуване на персонал за нашите продукти и услуги, както и отстъпки за служители от различни известни доставчици.
    • Среда, насочена към растеж с индивидуални възможности за развитие и предложения за обучение. Цялостно обучение в опитен екип, както и свобода на независима работа

    Приложи